Anna Krzywkowska

Permanent Makeup Place

SZKOLENIA - ZGŁOSZENIE

Na szkolenia z makijażu permanentnego przyjeżdżają klientki nie tylko z Trójmiasta i okolic, ale z całej Polski, a także z zagranicy. Nasze kursantki otrzymują certyfikat w j. polskim i angielskim.

Szkolenia dla lintegristek w Gdyni

GALERIA - SZKOLENIA DLA LINGERISTEK

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust to zabieg, poprzez który nadaje się ustom idealny kontur podkreślający ich linie. Dzięki niemu możemy nasycić usta pięknym kolorem oraz nadać im bardziej efektowny kształt. Jest to istotne udogodnienie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas na częste poprawianie ust czy użyciu pomadek, ponieważ jego efekty są trwałe. Usta permanentne polecane są nie tylko tym Paniom, które chcą sprawić, by ich usta były piękniejsze, ale także tym, którym zależy na skorygowaniu częstego problemu, jakim jest asymetria czy dysproporcja między górną a dolną wargą ust. Bardzo ważne jest, aby wybrać taki gabinet kosmetyczny, który będzie w stanie przeprowadzić zabieg makijażu permanentnego ust w sposób bardzo precyzyjny, używając koloru idealnie dopasowanego do naszej karnacji.

REZERWACJE ZABIEGÓW →

Metody wykonania makijażu ust:

  • Soft tap
  • Kontur z zacieniowaniem
  • Kontur z wypełnieniem
  • Ombre lips
  • Usta 3D
  • Baby lips

OPIS TECHNIK WYKONANIA

To bezpieczna i delikatna dla ust technika makijażu permanentnego. W jej efekcie znacznie więcej pigmentu utrzymuje się w naskórku. Skóra szybciej się goi, a po samym zabiegu jest tylko minimalnie obrzęknięta.

Soft tap

Jest to często wybierana przez Panie metoda makijażu permanentnego ust, ponieważ w jej wyniku usta wyglądają bardzo naturalnie. Zabieg polega na wyrysowaniu żądanego kształtu ust, a następnie cieniowaniu pigmentu schodząc coraz bardziej w głąb ust. Zabieg jest utrwalany przy użyciu maszynki i pigmentu wstrzykiwanego pod skórę.

Kontur z zacieniowaniem

Zabieg ma na celu wprowadzenie pigmentu na całe usta, co skutkuje podkreśleniem ich konturu oraz barwy. Dzięki temu zabiegowi uzyskuje się optyczne powiększenie oraz intensywniejszy kolor. Polecany szczególnie Paniom, których usta są wąskie.

Kontur z wypełnieniem

Nazwa tej metody makijażu permanentnego wywodzi się od trójwymiarowego efektu, jaki po jej wykonaniu uzyskują usta – są powiększone oraz uzyskują doskonałą symetrię. W istotny sposób wyróżnia je również optyczny efekt uwypuklenia, osiągany poprzez wykorzystywanie tu techniki światłocienia. Przed wykonaniem tego makijażu permanentnego ust pożądany kształt wyznacza się konturówką. Sam pigment wprowadzany jest za pomocą specjalnych igieł jednokrotnego użytku w czerwień wargową. W trakcie wykonywania metody 3D usta pokrywa się dwoma kolorami.

Usta 3D

Metoda Ombre Lips daje podobne efekty optycznego uwypuklenia i powiększenia ust jak metoda 3D. Usta są pokrywane trzema kolorami poprzez używanie przez linergistkę do tego celu techniki cieniowania.

Ombre Lips

To kolejna metoda makijażu permanentnego, która świetnie wydobywa naturalne piękno ust. Usta są błyszczące i wyglądają efektywnie. Wypełnia się je kolorem w celu uzyskania efektu optycznego powiększenia. Usta są gładkie, a odpowiednio dobrana barwa podkreśla tylko naturalną karnację.

Baby Lips

Galeria makijażu permanentnego ust

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij formularz aby zamówić pakiet informacji o szkoleniu dla lingeristek.W pakiecie informacyjnym, który wyślemy na adres e-mail, zamieszczone będą informacje o dokładnym zakresie szkolenia, certyfikacie, możliwościach dofinansowania oraz cenniku.

ANNA KRZYWKOWSKA

PERMANENT MAKEUP PLACE
Budynek Baltiq Plaza


ul. Świętojańska 43/15,81-391 Gdynia


NIP: 958-164-15-08


tel. 58 670 4949, +48 690 078 112


kontakt@pmplace.pl


facebook.com/aniakrzywkowska


instagram.com/akrzywkowskapmp


Numer konta:

PL 65 1140 2004 0000 3302 7688 9232


BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK


REZERWACJE ZABIEGÓW →

Projekt i wykonanie witryny: www.webmetro.pl