Anna Krzywkowska

Permanent Makeup Place

UMÓW WIZYTĘ →

ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny brwi polega na wykonaniu makijażu korygując naturalny kształt brwi. Przed samym zabiegiem linergistka wraz z klientką podejmuje decyzję o ostatecznym, minimalizującym defekty natury wyglądzie brwi.

Makijaż permanentny oczu podkreśla wyrazistość oczu. Można wybrać między delikatną kreską, która zagęszcza linię rzęs, dzięki czemu wydają się bardziej gęste lub kreskę grubszą, dekoracyjną, która będzie bardziej widoczna.

Makijaż permanentny ust wyrównuje kształt, kolor, asymetrię, dyskretnie powiększając usta, sprawia, że są one bardziej wyraziste.

CENNIK

W cenniku znajdą Panie ceny bez rabatów - jeśli aktualnie trwają promocje, są dostępnie na naszej stronie głównej www.pmplace.pl


Brwi

1100 zł

1200 zł

1200 zł

1200

1200 zł

1200 zł

1200 zł

od 1200zł


Microblading

Cieniowanie

Hybryda

Ombre

Soft tap

Soft tap + 3D Hybryda

Autorska metoda cieniowania brwi Anny Krzywkowej

Cover makijażu po wcześniejszej konsultacji


Kreski

700 zł

900-1100 zł

1200 zł

1200 zł

500zł

1100zł

Zagęszczająca

Dekoracyjna- eyeliner

Butterfly

Duo liner

Dół

Góra zagęszczająca + dół

Usta

Soft tap

Kontur z zacieniowaniem

Kontur z wypełnieniem

Ombre lips / 3 D

Baby lips

1200 zł

1000 zł

1200 zł

1200 zł

1200 zł

Mikropigmantacja medyczna

Rekonstrukcja otoczki brodawki sutkowej

po wcześniejszej konsultacji

od 1500 zł

Usuwanie makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego uzależnione od indywidualnych potrzeb

400-450 zł

Konsultacja- bezpłatna


Korekta starego makijażu po wcześniejszej konsultacji


Odświeżenie 1 raz w roku makijażu wykonanego w naszym salonie cena - 50%


Dopigmentowanie, wzmocnienie efektu do 3 miesięcy po pigmentacji 200 zł.


Przy rezerwacji terminu obowiązuje wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 200 zł.


VIP termin + 50 % ceny podstawowej


PYTANIA I ODPOWIEDZI

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Osoby zainteresowane taką formą prosimy o wypełnienie formularza - aby do niego przejść, wystarczy kliknąć w obrazek poniżej. Jeśli pojawią się pytania odnośnie samych MediRat, prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z ich konsultantem - dane do kontaktu podane są w formularzu. Jeśli pojawiają się inne pytania, chętnie pomożemy - nasz numer telefonu i e-mal znajdują się na dole naszej strony, w stopce kontaktowej.

Czy na zabieg można uzyskać dofinansowanie poprzez system MediRaty?

Tak, poprawka jest wliczona w koszt zabiegu. Spotykamy się na dopełnieniu- korekcie po 6 do 12 tygodni od pierwszej wizyty.

Czy poprawka jest wliczona w cenę?

Każdego miesiąca makijaż stopniowo się wyłuszcza. Na utrzymanie makijażu ma wpływ wiele czynników, na które czasami nie mamy wpływu. Duże znaczenie ma styl życia, higiena jak i stan zdrowia. Przebywanie na słońcu, korzystanie z solarium powoduje przyspieszenie procesu regeneracji naskórka co ma wpływ na trwałość makijażu permanentnego. Promieniowanie UV może również mieć wpływ na zachowanie się barwnika w skórze. Ogromny wpływ na długość utrzymania się makijażu permanentnego ma też technika, jaką będzie przeprowadzony zabieg. Dla różnych metod mogą być użyte różne urządzenia i barwniki do pigmentacji. Sposób wykonania i profesjonalny sprzęt decydują o efekcie końcowym makijażu i jego trwałości. Duży wpływ mają również przebyte choroby i terapie oraz przyjmowane leki.

Co jeśli makijaż permanentny się nie utrzyma?

Raz w roku należy przyjść na odświeżenie dla podtrzymania efektu. Makijaż zanika stopniowo, dlatego nie możemy liczyć na świeży i piękny makijaż bez ponownego odświeżenia przez np. 5-10 lat, gdyż jest to po prostu niemożliwe. O makijaż permanentny należy dbać nawilżając skórę, unikając słońca i regularnie go odświeżać, wtedy mamy pewność, że będzie ładnie i naturalnie wyglądać

Po jakim czasie trzeba zabieg powtarzać?

Efekt utrzymuje się w zależności od rodzaju skóry, pigmentacji, pielęgnacji od roku do 2 lat. Przy skórze suchej efekt będzie utrzymywał się dłużej niż przy cerze tłustej. Każda skóra przyjmuje inaczej pigment i inaczej się on wyłuszcza.

Jak długo się utrzymuje efekt zabiegu makijażu permanentnego?

W zależności od ewentualnego powstałego problemu stosuje się różne preparaty czy używa pigmentów do korekty, natomiast są to naprawdę wyjątkowe sytuacje i raczej nie mają miejsca w profesjonalnych gabinetach.

Czy jest odpowiedni specyfik do natychmiastowej korekcji jeśli coś się nie powiedzie podczas zabiegu?

Takie sytuacje się w naszym Salonie nie zdarzają, aczkolwiek dla Pań bezpieczeństwa w najgorszym przypadku jest możliwość skorzystania z zabiegu usuwania makijażu laserem :)

Co jeśli się ręka zatrzęsie i coś się nie uda?

Jakie są przeciwwskazania zdrowotne do wykonania zabiegu makijażu permanentnego?

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego to:


• infekcje wirusowe i bakteryjne, są one bezwzględnym przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu makijażu permanentnego.

Jeśli jesteśmy przeziębieni, mamy aktywną opryszczkę, grypę - nie przychodzimy na zabieg.


• ciąża, głównie ze względu na dziecko, ponieważ podczas zabiegu używa się preparatów znieczulających, barwników, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo płodu,


• w okresie karmienia piersią nie wykonuje się zabiegu pigmentacji ust z uwagi na to, iż 3 dni przed i po zabiegu należy przyjmować leki przeciwwirusowy,


• leki rozrzedzające krew - przez co skłonność do krwawień jest większa i podczas zabiegu można dojść do małych krwawień


• leki sterydowe - zewnętrzne i wewnętrzne stosowanie sterydów jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego.

Jeśli była stosowana maść sterydowa w miejscu pigmentacji należy odczekać od 6 - 12 miesięcy zanim wykonamy zabieg.


• cukrzyca - nie wyklucza przeprowadzania zabiegu, ale zaostrza warunki, jakie muszą być spełnione przed zabiegiem z uwagi na większą skłonność do infekcji i utrudnione gojenie się ran u chorych na cukrzycę.

Dlatego zabieg wykonujemy po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.


• nowotwór - podobnie jak cukrzyca nie wyklucza możliwości wykonywania zabiegu makijażu permanentnego. U osób chorych , które przeszły chemioterapię możemy wykonać zabieg, jednak klient musi mieć pozytywną opinię lekarza i dobre wyniki badań. Przy niskim poziomie leukocytów nie można wykonywać zabiegu.

Makijaż permanentny u osób po chemioterapii poprawia wygląd i pomaga w kuracji dając większą motywację do walki z chorobą, należy jednak pamiętać, że u chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii jest większa podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwości słabszego przyjęcia się barwnika w skórze.


• odżywki na porost rzęs i brwi - należy odstawić preparaty i odczekać od 1 do 3 miesięcy.

Dopiero wtedy można bezpiecznie wykonywać makijaż permanentny oczu lub brwi.


• sztuczne rzęsy - uniemożliwiają wykonanie zabiegu makijażu permanentnego oczu


• świeżo wypełnione usta - zabieg ust można wykonać dopiero 4 tygodnie po wypełnieniu ust kwasem hialuronowym.


• botox - zabieg makijażu permanentnego można wykonać 4 tygodnie po ostrzykiwaniu twarz Botoxem.

Botox musi w pełni zadziałać a mięśnie twarzy powinny ułożyć się naturalnie pod wpływem grawitacji. Jeśli wykonany makijaż permanentny zanim Botox zadziała makijaż permanentny może się nie udać - będzie on krzywy i niesymetryczny.


• plastyka powiek lub lifting twarzy - makijaż permanentny możemy wykonać dopiero po upływie od 6 - 12 miesięcy w zależności od opinii lekarza prowadzącego.


• łuszczyca, rybia łuska - jeśli w danym miejscu są zmiany chorobowe to pigment w tym miejscu może się nie przyjąć.

Choroba nie jest przeciwwskazaniem, ale istnieje prawdopodobieństwo nieprzyjęcia się pigmentu.


• świeże blizny po operacjach - pigmentacja medyczna blizny może odbyć się dopiero po całkowitym wygojeniu blizny, czyli po upływie roku.


• opalenizna - zabieg makijażu permanentnego wykonujemy na naturalnej, najlepiej nieopalonej skórze, aby dobrać odpowiedzi kolor pigmentu. Przy zaplanowanych wakacjach w pełnym słońcu również należy pamiętać, aby po zabiegu makijażu permanentnego nie opalać skóry przez co najmniej 2 tygodnie.- poza tym przed samym zabiegiem nie należy pić kawy, czy napojów z kofeiną, palić papierosów.

Każdy ma zróżnicowaną granicę bólu, dlatego z różną częstotliwością aplikujemy znieczulenie, dlatego staramy się bardziej wrażliwym Klientkom minimalizować dyskomfort.

Co jeśli nie wytrzymam z bólu w trakcie zabiegu makijażu permanentnego?

Obalamy mity, makijaż permanentny nie musi boleć. Ból jest sprawą indywidualną. Podczas zabiegu używamy wysokiej klasy sprzętów, znieczuleń tak by zabieg był przeprowadzany komfortowo.

Czy zabieg makijażu permanentnego bardzo boli?

Ile czasu trwa sam zabieg?

Zabieg łącznie z konsultacją przed trwa od 1,5 - 2 h i tyle powinnyśmy zarezerwować.

Czy można zrobić korektę brwi lub kresek jeśli wcześniej były wykonane w innym salonie i się nie podoba?

Nie każdy wcześniej źle zrobiony makijaż będzie dobrze wyglądał po korekcie, wszystko zależy od stopnia źle wykonanego makijażu. W większości przypadków nie obędzie się bez lasera. Zabiegi do skorygowania zawsze należy poprzedzić konsultacją przez umówieniem się jeszcze na docelowy zabieg.

Jak trzeba się przygotować do zabiegu makijażu permanentnego?

Zalecenia okołozabiegowe:


• na 24 godziny przed i po wykonaniu makijażu nie należy spożywać alkoholu, preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna) oraz napojów zawierających kofeinę (kawa, coca cola)


• do 4 dni po zabiegu może występować obrzęk i podrażnienie, a makijaż może wydawać się zbyt intensywny


• ok. 30 – 40 dni po zabiegu barwnik utrwala się w naskórku i dopiero wtedy pigment uzyskuje właściwy kolor (w tym czasie zalecana jest wizyta kontrolna i korekta makijażu)


• 2-5 dni po zabiegu pigmentowana skóra nie może mieć kontaktu z wodą i mydłem, powinna być sucha. W tym czasie skórę należy oczyszczać solą fizjologiczną i pielęgnować tylko zaleconymi preparatami o działaniu regenerującym i kojącym


• po utworzeniu się strupka po zabiegu, nie należy go drapać i usuwać


• po zabiegu nie należy korzystać z solarium, sauny i basenu przez okres 10 dni


• przez minimum miesiąc po zabiegu należy stosować kremy o bardzo wysokiej protekcji przeciwsłonecznej


• do zakończenia procesu gojenia nie należy wykonywać makijażu w pigmentowanej strefie


• po wykonaniu makijażu ust w pierwszym dniu należy pić przez słomkę i po każdym posiłku myć zęby


• przy tendencji do występowania opryszczki, po makijażu permanentnym ust zaleca się przyjmować po konsultacji z lekarzem preparat antywirusowy (Heviran 200mg 2-5x dziennie), począwszy od dnia zabiegu i kontynuować jego zażywanie przez 5 następnych dni


• po makijażu permanentnym oczu nie należy zakładać soczewek kontaktowych przez 4-5 dni, oczy można przemywać solą fizjologiczną

Metodę dobieramy indywidualnie, w zależności od wieku, skóry oraz efektu, który chcemy uzyskać. Warto przed umówieniem się na zabieg przyjść na konsultację i rozmowę z linergistką, jeśli nie jesteśmy do końca przekonane do wykonania zabiegu.

Jak dobiera się metodę do zabiegu makijażu permanentnego?

Czym różnią się poszczególne metody makijażu permanentnego?

Różnią się efektem oraz nakładem pracy linergistki, metoda dobierana jest indywidualnie w zależności czy chcemy uzyskać np. W przypadku brwi efektu cienia/ pudru czy włosa.

Jakie są pań kwalifikacje, czy nie muszę się bać żeby zaufać akurat temu salonowi?

Jesteśmy profesjonalnym salonem z wieloletnim stażem. W pracy stawiamy na jakość, profesjonalizm, komfort i zadowolenie Klientek. Zabiegi przeprowadzamy w spokojnej atmosferze, w otoczeniu pachnących świec i relaksującej muzyki. Panie przed zabiegiem, a w trakcie znieczulenia mogą poleżeć, napić się serwowanych przez Nas różnych rodzajów herbatek, tak, aby wyciszyć się i być przygotowaną na zabieg. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w mikropigmentacji dzięki czemu Nasze Klientki mogą mieć pewność, iż koncentrujemy się na tej jednej dziedzinie pracy, którą kochamy. Zaufało Nam mnóstwo Klientek, a Nasze prace można oglądać w galerii na Naszej stronie internetowej czy Facebooku i Instagramie.

Czy efekt będzie naturalny?

Znajomi zauważą że była ingerencja; czy pomyślą że to makijaż? Prawidłowo wykonany zabieg makijażu permanentnego wygląda naturalnie po wyłuszczeniu. Od razu po zabiegu makijaż może się wydawać bardzo wyrazisty i intensywny, ale trwa to do około tygodnia.

Co jeśli po czasie zmienię zdanie? Można zmienić efekt zabiegu?

Makijaże jakie wykonujemy są naturalne, podkreślające urodę i niwelujące mankamenty jej mankamenty, dlatego efekt zabiegu możemy zmienić tylko wtedy, kiedy mamy ochotę wykonać mocniejszy makijaż- np. przyciemniając go lub nieznacznie poszerzyć łuk brwiowy lub kreskę na powiece. Jeśli w ogóle chcemy zmienić wygląd makijażu niezbędne będzie wykonanie zabiegu laserowego usuwania. Natomiast raczej nie zdarzają się takie Panie, każdy zabieg jest poprzedzony wcześniejszą rozmową więc Panie muszą być pewne i zaufać linergistce.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu makijażu permanentnego?

Skórę pielęgnujemy po zabiegu maścią, którą dostajecie Państwo od Nas i stosują się do zaleceń, które podaje linergistka po zabiegu.

Czy dla innej cery/skóry/karnacji/koloru włosów są jakieś inne metody albo wytyczne, czy to indywidualne?

W makijażu permanentnym, aby efekt był naturalny każda metoda, efekt dobierany jest indywidualnie do potrzeb Klienta.

Można skorzystać z Medirat - formularz wniosku ratalnego dostępny jest pod tym linkiem lub z indywidualnego dofinansowania z poszczególnych Urzędów Pracy dla kursantek. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu na numer podany w zakładce kontaktowej.

Czy jest możliwość płatności w ratach?

REZERWACJE

Zapraszamy do rezerwacji

Przekierujemy Państwa do kalendarza rezerwacji - mamy wolne terminy od listopada!

REZERWACJE →

Nasz system rezerwacji jest utworzony z myślą o nowych Klientkach naszego Salonu. Jeśli ma Pani wątpliwości lub chce umówić się na kolejną już wizytę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZAMÓWIENIE ROZMOWY →

ANNA KRZYWKOWSKA

PERMANENT MAKEUP PLACE
Budynek Baltiq Plaza


ul. Świętojańska 43/15,81-391 Gdynia


NIP: 958-164-15-08


tel. 58 670 4949, + 48 690 078 112


kontakt@pmplace.pl


facebook.com/aniakrzywkowska


instagram.com/akrzywkowskapmp


Numer konta:

PL 65 1140 2004 0000 3302 7688 9232


BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

REZERWACJE →

Projekt i wykonanie witryny: www.webmetro.pl

×