Anna Krzywkowska

Permanent Makeup Place

SZKOLENIA - ZGŁOSZENIE

Na szkolenia z makijażu permanentnego przyjeżdżają klientki nie tylko z Trójmiasta i okolic, ale z całej Polski, a także z zagranicy. Nasze kursantki otrzymują certyfikat w j. polskim i angielskim.

Szkolenia dla lintegristek w Gdyni

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu to ten rodzaj makijażu permanentnego, który wydobywa naturalne piękno naszego spojrzenia. Jego efektem są wyraziste i podkreślone oczy oraz optycznie zagęszczone linie rzęs. Jest też stosunkowo trwały, ponieważ jego efekty utrzymują się nawet dwa lata. W zależności od indywidualnych preferencji i upodobań permanentna kreska może być delikatna albo bardziej wyrazista. Dzięki niemu rutyna codziennego malowanych kresek przestaje istnieć. Makijaż permanentny oczu to zabieg, który doskonale sprawdzi się również dla tych Pań, które naszą okulary albo szkła kontaktowe. Zabieg przeprowadza się przez implementację na powieki wybranego barwnika.

REZERWACJE ZABIEGÓW →

Metody wykonania makijażu oczu:

Wyróżniamy kilka metod za pomocą, których wykonywany jest makijaż permanentny oczu. Najczęściej używane to:

- Kreska zagęszczająca

- Kreska dekoracyjna

- eyeliner

- Kreska butterfly

- Kreska duo liner

- Kreska dolna

- Kreska zagęszczająca + dół

OPIS TECHNIK WYKONANIA

Metoda permanentnej kreski zagęszczającej polega na narysowaniu cieniutkiej kreski w linii naturalnych rzęs w celu optycznego ich zagęszczenia. Makijaż permanentny jest praktycznie niewidoczny, a uroda jest pięknie podkreślona.

Kreska zagęszczająca

Permanentna kreska rysowana za jej pomocą tej techniki jest idealnie dopasowana do kształtu oka. Wykonuje się ją na zamkniętej powiece, rozpoczynając rysowanie w kąciku oka, a kończąc poza wieńcem rzęs.

Kreska dekoracyjna – eyeliner

Makijaż permanentny oczu, który charakteryzuje się rozcieniowaniem powieki górnej, optycznie podkreślając oczy. Dzięki tej metodzie uzyskamy na oku klasyczny makijaż.

Kreska butterfly

Perfekcyjnie dopasowana do kształtu oka kreska, którą w zależności od osobistych preferencji może być grubsza, bardziej wyrazista, albo cięższa.

Kreska duo liner

Metoda makijażu permanentnego oczu, która w efektywny sposób jest w stanie podkreślić spojrzenie w postaci delikatnej kreski albo cienia. Dzięki niej oko będzie doskonale zaakcentowane, a nieprzerysowane.

Kreska dolna

Makijaż permanentny, który łączy w sobie metodę skupiającą się na narysowaniu cieniutkiej kreski w linii naturalnych rzęs w celu optycznego ich zagęszczenia oraz kreski dolnej w delikatny, ale dobrze widoczny sposób podkreślając spojrzenie.

Kreska zagęszczająca + dół

Galeria makijażu permanentnego oczu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij formularz aby zamówić pakiet informacji o szkoleniu dla lingeristek.W pakiecie informacyjnym, który wyślemy na adres e-mail, zamieszczone będą informacje o dokładnym zakresie szkolenia, certyfikacie, możliwościach dofinansowania oraz cenniku.

ANNA KRZYWKOWSKA

PERMANENT MAKEUP PLACE
Budynek Baltiq Plaza


ul. Świętojańska 43/15,81-391 Gdynia


NIP: 958-164-15-08


tel. 58 670 4949, +48 690 078 112


kontakt@pmplace.pl


facebook.com/aniakrzywkowska


instagram.com/akrzywkowskapmp


Numer konta:

PL 65 1140 2004 0000 3302 7688 9232


BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK


REZERWACJE ZABIEGÓW →

Projekt i wykonanie witryny: www.webmetro.pl