Anna Krzywkowska

Permanent Makeup Place

SZKOLENIA - ZGŁOSZENIE

Na szkolenia z makijażu permanentnego przyjeżdżają klientki nie tylko z Trójmiasta i okolic, ale z całej Polski, a także z zagranicy. Nasze kursantki otrzymują certyfikat w j. polskim i angielskim.

Szkolenia dla lintegristek w Gdyni

GALERIA - SZKOLENIA DLA LINGERISTEK

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to idealne rozwiązanie dla tych Pań, które cenią naturalny isubtelny wygląd brwi oraz chcą w sposób trwały dokonać poprawy grubości, kształtu orazwyglądu swoich łuków bez poświęcania czasu na codzienne ich malowanie.

Zabieg przeprowadzany jest przez odpowiednio wykwalifikowaną osobę nazywaną linergistką. Makijaż permanentny brwi polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnie przeznaczonego do tego celu barwnika przy użyciu cieniutkiej igły. Profesjonalnie wykonany zabieg cechują utrzymujące się przez długi czas efekty-nie oddziałują na niego w negatywny sposób aniwoda (zarówno deszczowa, jak i morska) ani kosmetyki do demakijażu. Na brwi permanetne często decydują Panie, którym zależy na skorygowaniu ubytków, prześwitów oraz problemów związanych z rzadkimi i nierównymi brwiami. Brwi po zabiegu permanentnego makijażu wyglądają na zagęszczone oraz w widoczny sposób zostaje podkreślona ich regularność.

REZERWACJE ZABIEGÓW →

Metody wykonania makijażu pernametnego brwi:

  • Microblanding (metoda piórkowa)
  • Metoda cieniowania (klasyczna)
  • Metoda „ombre”
  • Metoda hybrydowa będącą połączeniem cieniowania i microblandingu.

OPIS TECHNIK WYKONANIA

Mircoblanding brwi jest to ręczna metoda makijażu permanentnego wykonywana specjalnym piórkiem zaopatrzonym w jedno ostrze, zamiennie określa się ją, jako metodę piórkową. Microblanding daje naturalny efekt pojedynczych włosków na skórze. Powoduje, że wyglądają one bardzo naturalnie, włoski są cienkie oraz szeroko usadowione na skórze. Brwi metodą piórkową jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą poprawić kształt orazoptycznie zagęścić brwi. Ta metoda makijażu permanentnego brwi w efektywny sposób uzupełnia prześwity.

Microblanding (metoda piórkowa)

Metoda cieniowania brwi to podstawowy i najpopularniejszy sposób wykonywania makijaż upermanentnego brwi. Często wybierana jest, gdy należy przeprowadzić istotną rekonstrukcję łuków brwiowych poprzez uzupełnienie braków oraz w przypadkach, kiedy naturalne brwi są prawie niewidoczne. Wprowadzony kolor staje się ciemniejszy od wewnętrznej do zewnętrznej strony. Efekt końcowy metodą cienia jest podobny do pomalowania brwi lub zabarwienia henną.

Metoda cieniowania (klasyczna)

Makijaż permanentny brwi metodą ombre daje efekt naturalnej mgiełki koloru z jaśniejszą nasadą brwi i łagodnie rozproszonym pigmentem na łuki brwiowe. Daje to oryginalny efekt –brwi u nasady są najjaśniejsze i stopniowo ciemnieją ku zewnętrznym końcom.

Jest to stosunkowo nowy rodzaj makijażu permanentnego, który znalazł już szerokie uznanie wśród Pań głownie, dlatego, że skutkuje bardziej subtelnymi i delikatne podkreślonymi brwiami.

Metoda ombre

Metoda hybrydowa to połączenie tradycyjnej techniki cieniowania oraz microblandingu. W przypadku tej metody makijażu permanentnego brwi zwraca uwagę elegancki i naturalny efekt. Rekomendowana jest ona przede wszystkim tym osobom, których brwi są przerzedzone. Metoda ta polega na wyrysowaniu brakujących włosków na powierzchni łuków brwiowych zgodnie z ich naturalną linią, a następnie narysowaniu delikatnego cienia.

Metoda Hybrydowa

Galeria makijażu pernametnego brwi

wyk. Justyna Orzechowska

wyk. Anna Krzywkowska

Galeria makijażu pernametnego brwi - realizacje kursatnek

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij formularz aby zamówić pakiet informacji o szkoleniu dla lingeristek.W pakiecie informacyjnym, który wyślemy na adres e-mail, zamieszczone będą informacje o dokładnym zakresie szkolenia, certyfikacie, możliwościach dofinansowania oraz cenniku.

ANNA KRZYWKOWSKA

PERMANENT MAKEUP PLACE
Budynek Baltiq Plaza


ul. Świętojańska 43/15,81-391 Gdynia


NIP: 958-164-15-08


tel. 58 670 4949, + 48 690 078 112


kontakt@pmplace.pl


facebook.com/aniakrzywkowska


instagram.com/akrzywkowskapmp


Numer konta:

PL 65 1140 2004 0000 3302 7688 9232


BIC/SWIFT: BREXPLPWMBKREZERWACJE ZABIEGÓW →

Projekt i wykonanie witryny: www.webmetro.pl